A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
French Open 2018 – kvalifikace mužské dvouhry
Související informace naleznete také v článcích French Open 2018 a French Open 2018 – mužská dvouhra.
French Open 2018 | |
---|---|
Soutěže | |
mužská dvouhra (q) • mužská čtyřhra | |
ženská dvouhra (q) • ženská čtyřhra | |
smíšená čtyřhra | |
dvouhra juniorů • čtyřhra juniorů | |
dvouhra juniorek • čtyřhra juniorek | |
French Open kvalifikace mužské dvouhry | |
2017 ◄◄ 2018 ►► 2019 | |
Grand Slam 2018 kvalifikace mužské dvouhry | |
Australian Open • French Open Wimbledon • US Open |
Kvalifikace mužské dvouhry French Open 2018 probíhala před zahájením hlavní soutěže. Hrála se mezi 21. až 25. květnem 2018 na antukových dvorcích areálu Stade Roland-Garros.
Účastnilo se ji sto dvacet osm hráčů, z nichž v rámci tříkolové soutěže postoupilo dvacet čtyři do navazujícího mužského singlu. Šestnáct řádně a osm jako tzv. šťastní poražení po odstoupení tenistů z hlavní soutěže.
Nasazení hráčů
- Taró Daniel (2. kolo)
- Ilja Ivaška (kvalifikován)
- Ruben Bemelmans (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Gerald Melzer (1. kolo)
- Thiago Monteiro (1. kolo)
- Rogério Dutra da Silva (kvalifikován)
- Denis Kudla (kvalifikován)
- Adrián Menéndez Maceiras (1. kolo)
- Guido Andreozzi (kvalifikován)
- Martin Kližan (kvalifikován)
- Tim Smyczek (1. kolo)
- Ramkumar Ramanathan (1. kolo)
- Elias Ymer (kvalifikován)
- Peter Polansky (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Yannick Hanfmann (2. kolo)
- Yannick Maden (1. kolo)
- Pedro Sousa (2. kolo)
- Serhij Stachovskyj (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Donald Young (1. kolo)
- Simone Bolelli (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Quentin Halys (1. kolo)
- Hugo Dellien (2. kolo)
- Marcel Granollers (1. kolo)
- Jürgen Zopp (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Carlos Berlocq (2. kolo)
- Lorenzo Sonego (2. kolo)
- Alexandr Bublik (1. kolo)
- Henri Laaksonen (2. kolo)
- Sebastian Ofner (1. kolo)
- Alexej Vatutin (1. kolo)
- Stefano Travaglia (2. kolo)
- Marcelo Arévalo (2. kolo)
Kvalifikanti
Šťastní poražení
Pavouky kvalifikací
Legenda | ||
|
|
|
První kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
1 | Taró Daniel | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||
Víctor Estrella Burgos | 4 | 6 | 0 | ||||||||||||||||
1 | Taró Daniel | 6 | 1 | 0 | |||||||||||||||
Dennis Novak | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Evan King | 0 | 3 | |||||||||||||||||
Dennis Novak | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Dennis Novak | 68 | 4 | |||||||||||||||||
Adam Pavlásek | 710 | 6 | |||||||||||||||||
Adam Pavlásek | 6 | 0 | |||||||||||||||||
Blaž Kavčič | 3 | 0r | |||||||||||||||||
Adam Pavlásek | 6 | 6 | |||||||||||||||||
22 | Hugo Dellien | 3 | 1 | ||||||||||||||||
PR | Illja Marčenko | 4 | 2 | ||||||||||||||||
22 | Hugo Dellien | 6 | 6 |