A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Australian Open 2018 – kvalifikace mužské dvouhry
Související informace naleznete také v článcích Australian Open 2018 a Australian Open 2018 – mužská dvouhra.
Australian Open 2018 | |
---|---|
Soutěže | |
mužská dvouhra (q) • mužská čtyřhra | |
ženská dvouhra (q) • ženská čtyřhra | |
smíšená čtyřhra | |
dvouhra juniorů • čtyřhra juniorů | |
dvouhra juniorek • čtyřhra juniorek | |
Australian Open kvalifikace mužské dvouhry | |
2017 ◄◄ 2018 ►► 2019 | |
Grand Slam 2018 kvalifikace mužské dvouhry | |
Australian Open • French Open Wimbledon • US Open |
Kvalifikace mužské dvouhry na Australian Open 2018 probíhala před zahájením hlavní soutěže mezi 10. až 14. lednem 2018. Účastní se jí sto dvacet osm hráčů, z nichž v rámci tříkolové soutěže postoupilo osmnáct do navazujícího mužského singlu. Šestnáct řádně a Kanaďan Peter Polansky s Italem Matteem Berrettinim jako tzv. šťastní poražení po odstoupení Krajinoviće s Luem v týdnu před začátkem dvouhry.
Hráči
Nasazení hráčů
- Taylor Fritz (2. kolo)
- Nicolas Mahut (1. kolo)
- Marco Cecchinato (1. kolo)
- Bjorn Fratangelo (kvalifikační kolo)
- Vasek Pospisil (kvalifikován)
- Cameron Norrie (2. kolo)
- Roberto Carballés Baena (1. kolo)
- Gastão Elias (1. kolo)
- Alexandr Bublik (2. kolo)
- Yannick Hanfmann (2. kolo)
- Ernesto Escobedo (kvalifikační kolo)
- Thiago Monteiro (1. kolo)
- Ruben Bemelmans (kvalifikován)
- Henri Laaksonen (1. kolo)
- Juki Bhambri (kvalifikován)
- Serhij Stachovskyj (1. kolo)
- Dustin Brown (kvalifikován)
- Adrián Menéndez Maceiras (1. kolo)
- Mirza Bašić (1. kolo)
- Matteo Berrettini (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Stefano Travaglia (2. kolo)
- Quentin Halys (kvalifikován)
- Oscar Otte (1. kolo)
- Norbert Gombos (2. kolo)
- Casper Ruud (kvalifikován)
- Peter Polansky (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Elias Ymer (kvalifikován)
- Ramkumar Ramanathan (kvalifikační kolo)
- Bernard Tomic (kvalifikační kolo)
- Sebastian Ofner (1. kolo)
- Uladzimir Ignatik (1. kolo)
- Renzo Olivo (1. kolo)
Kvalifikanti
Šťastní poražení
Pavouky kvalifikací
Legenda | ||
|
|
|
První kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
1 | Taylor Fritz | 6 | 3 | 77 | |||||||||||||||
Samuel Groth | 4 | 6 | 63 | ||||||||||||||||
1 | Taylor Fritz | 63 | 6 | 4 | |||||||||||||||
Mathias Bourgue | 77 | 0 | 6 | ||||||||||||||||
Arthur De Greef | 6 | 3 | 4 | ||||||||||||||||
Mathias Bourgue | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Mathias Bourgue | 6 | 65 | 4 | ||||||||||||||||
Salvatore Caruso | 3 | 77 | 6 | ||||||||||||||||
Salvatore Caruso | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Cem İlkel | 2 | 4 | |||||||||||||||||
Salvatore Caruso | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
24 | Norbert Gombos | 6 | 3 | 3 | |||||||||||||||
WC | Maverick Banes | 77 | 4 | 65 | |||||||||||||||
24 | Norbert Gombos | 65 | 6 | 77 |