A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Zápas na Letních olympijských hrách 1988 – muži, volný styl do 68 kg
Zápas na Letních olympijských hrách 1988 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Volný styl do 68 kg muži | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Základní údaje | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pořadatel | Mezinárodní zápasnická federace Mezinárodní olympijský výbor | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Dějiště | Sangmu Gymnasium | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Datum | 1988 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Startující | 30 mužů | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Medailisté | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Arsen Fadzajev (URS) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pak Čang-sun (KOR) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nate Carr (USA) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Soutěže | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Zápas ve volném stylu ve váhové kategorii do 68 kg probíhal na Letních olympijských hrách 1988 v Seongnamském Sangmu Gymnasium. O medaile se utkalo celkem 30 zápasníků.
Turnajové výsledky
Zápasníci jsou rozděleni do dvou skupin. Je aplikován systém na dvě porážky.
- Legenda
- TF — Lopatkové vítězství
- ST — Vítězství na technickou převahu, 12 bodů rozdíl
- PP — Vítězství na body, 1-7 bodů rozdíl, poražený s body
- PO — Vítězství na body, 1-7 bodů rozdíl, poražený bez bodů
- SP — Vítězství na body, 8-11 bodů rozdíl, poražený s body
- SO — Vítězství na body, 8-11 bodů rozdíl, poražený bez bodů
- P0 — Vítězství pro pasivitu, protivník bez bodů
- P1 — Vítězství pro pasivitu, vedoucí 1-7 bodů
- PS — Vítězství pro pasivitu, vedoucí 8-11 bodů
- DC — Vítězství z rozhodnutí, skóre 0-0
- PA — Vítězství pro soupeřovo zranění
- DQ — Vítězství pro soupeřovu diskvalifikaci
- DNA — Nenastoupil
- L — Porážky
- ER — Kolo vyřazení
- CP — Klasifikační body
- TP — Technické body
Skupiny
Skupina A
Zápasník | L | ER | CP |
---|---|---|---|
Arsen Fadzajev (URS) | 0 | - | 16 |
Kósei Akaiši (JPN) | 1 | - | 21 |
Jukka Rauhala (FIN) | 2 | 7 | 11.5 |
Angel Jasenov (BUL) | 2 | 5 | 12 |
Amar Wattar (SYR) | 2 | 5 | 10.5 |
Amir Reza Khadem (IRI) | 2 | 5 | 10 |
Georgios Athanassiadis (GRE) | 2 | 4 | 10 |
Herminio Hidalgo (PAN) | 2 | 4 | 8 |
Essam El-Khodary (EGY) | 2 | 3 | 5 |
Haobi Sihalatu (CHN) | 2 | 2 | 1 |
Gustavo Manzur (ESA) | 2 | 2 | 0.5 |
Kiptoo Salbei (KEN) | 2 | 2 | 0 |
Edmundo Ichillumpa (PER) | 2 | 2 | 0 |
Dean Manibog (PHI) | 2 | 2 | 0 |
Juan Caride (ESP) | 2 | 2 | 0 |