A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Sezóna 1996/1997 byla 6. sezonou Ruské superligy ledního hokeje. Mistrem se stal tým Torpedo Jaroslavl. Nepostupující z první fáze hráli baráž o záchranu proti nejlepším týmům Ruská vyšší liga ledního hokeje.
Základní část
Západní konference
Poř | Tým | B | V | R | P | Skóre | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ak Bars Kazaň | 37 | 17 | 3 | 4 | 77-40 | +37 |
2 | Torpedo Jaroslavl | 36 | 16 | 4 | 4 | 65-31 | +34 |
3 | HC CSKA Moskva | 29 | 12 | 5 | 7 | 58-58 | 0 |
4 | Křídla Sovětů Moskva | 27 | 12 | 3 | 9 | 83-61 | +22 |
5 | HC Dynamo Moskva | 27 | 12 | 3 | 9 | 60-55 | +5 |
6 | HC Spartak Moskva | 25 | 11 | 3 | 10 | 62-63 | -1 |
7 | Chimik Voskresensk | 24 | 9 | 6 | 9 | 65-63 | +2 |
8 | CHK Neftěchimik Nižněkamsk | 24 | 10 | 4 | 10 | 47-49 | -2 |
9 | Severstal Čerepovec | 22 | 6 | 10 | 8 | 56-59 | -3 |
10 | SKA Petrohrad | 19 | 7 | 5 | 12 | 46-59 | -13 |
11 | Torpedo Nižnij Novgorod | 16 | 6 | 4 | 14 | 47-64 | -17 |
12 | Dizel Penza | 15 | 6 | 3 | 15 | 52-81 | -29 |
13 | Krystall Elektrostal | 11 | 4 | 3 | 17 | 44-79 | -35 |
Východní konference
Poř | Tým | B | V | R | P | Skóre | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Lada Togliatti | 42 | 20 | 2 | 2 | 116-43 | +73 |
2 | Gazovik Ťumeň | 33 | 15 | 3 | 6 | 81-61 | +20 |
3 | Metallurg Magnitogorsk | 33 | 15 | 3 | 6 | 81-50 | +31 |
4 | Avangard Omsk | 31 | 14 | 3 | 7 | 75-47 | +28 |
5 | Salavat Julajev Ufa | 29 | 14 | 1 | 9 | 83-58 | +25 |
6 | Traktor Čeljabinsk | 26 | 10 | 6 | 8 | 60-56 | +4 |
7 | Krystall Saratov | 21 | 10 | 1 | 13 | 76-87 | -11 |
8 | Metallurg Novokuzněck | 20 | 8 | 4 | 12 | 65-81 | -16 |
9 | CSK VVS Samara | 19 | 9 | 1 | 14 | 65-72 | -17 |
10 | HK Sibir Novosibirsk | 18 | 8 | 2 | 14 | 62-106 | -44 |
11 | SKA Amur Chabarovsk | 17 | 6 | 5 | 13 | 62-84 | -22 |
12 | Spartak Jekatěrinburg | 13 | 6 | 1 | 17 | 68-104 | -36 |
13 | Molot Perm | 10 | 5 | 0 | 19 | 50-95 | -45 |
Finálová skupina
Poř | Tým | B | V | R | P | Skóre | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Lada Togliatti | 63 | 30 | 3 | 5 | 146-63 | +83 |
2 | Ak Bars Kazaň | 55 | 25 | 5 | 8 | 113-78 | +35 |
3 | Torpedo Jaroslavl | 54 | 24 | 6 | 8 | 120-62 | +58 |
4 | Metallurg Magnitogorsk | 50 | 23 | 4 | 11 | 134-91 | +43 |
5 | Avangard Omsk | 45 | 19 | 7 | 12 | 126-84 | +42 |
6 | HC Dynamo Moskva | 41 | 17 | 7 | 14 | 105-88 | +17 |
7 | Salavat Julajev Ufa | 40 | 17 | 6 | 15 | 116-97 | +19 |
8 | Gazovik Ťumeň | 39 | 17 | 5 | 16 | 114-106 | +12 |
9 | Křídla Sovětů Moskva | 38 | 17 | 4 | 17 | 112-105 | +7 |
10 | Severstal Čerepovec | 38 | 14 | 10 | 14 | 95-92 | +3 |
11 | Traktor Čeljabinsk | 35 | 13 | 9 | 16 | 82-95 | -13 |
12 | Chimik Voskresensk | 34 | 13 | 8 | 17 | 97-114 | -17 |
13 | HC CSKA Moskva | 34 | 12 | 10 | 16 | 83-104 | -21 |
14 | CHK Neftěchimik Nižněkamsk | 33 | 12 | 9 | 17 | 65-85 | -20 |
15 | Krystall Saratov | 32 | 14 | 4 | 20 | 102-125 | -23 |
16 | CSK VVS Samara | 32 | 14 | 4 | 20 | 85-114 | -29 |
17 | HC Spartak Moskva | 31 | 13 | 5 | 20 | 95-119 | -24 |
18 | SKA Petrohrad | 23 | 8 | 7 | 23 | 85-116 | -31 |
19 | Metallurg Novokuzněck | 22 | 7 | 8 | 23 | 77-122 | -45 |
20 | HK Sibir Novosibirsk | 21 | 8 | 5 | 25 | 78-170 | -92 |
Play off
Osmifinále
- HC Lada Togliatti – CSK VVS Samara 2:0 (3:2, 4:2)
- Gazovik Ťumeň – Křídla Sovětů Moskva 2:0 (4:3, 7:1)
- Avangard Omsk – Chimik Voskresensk 2:0 (6:3, 6:3)
- Metallurg Magnitogorsk – HC CSKA Moskva 2:0 (4:2, 4:3)
- Torpedo Jaroslavl – CHK Neftěchimik Nižněkamsk 2:0 (2:0, 2:0)
- HC Dynamo Moskva – Traktor Čeljabinsk 2:0 (2:1, 3:2)
- Salavat Julajev Ufa – Severstal Čerepovec 2:1 (7:2, 0:3, 1:0)
- Ak Bars Kazaň – Krystall Saratov 1:2 (2:4, 1:0, 0:2)
Čtvrtfinále
- HC Lada Togliatti – Gazovik Ťumeň 2:1 (3:4, 3:0, 9:4)
- Metallurg Magnitogorsk – Avangard Omsk 2:1 (1:2, 2:1, 5:1)
- Torpedo Jaroslavl – HC Dynamo Moskva 2:0 (6:2, 4:2)
- Salavat Julajev Ufa – Krystall Saratov 2:0 (5:2, 7:1)
Semifinále
- HC Lada Togliatti – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (4:0, 3:4, 3:2)
- Torpedo Jaroslavl – Salavat Julajev Ufa 2:0 (2:1, 2:1)
O 3. místo
- Metallurg Magnitogorsk – Salavat Julajev Ufa 1:2 (4:3, 0:1, 4:5)
Finále
- HC Lada Togliatti – Torpedo Jaroslavl 0:3 (0:2, 2:6, 1:4)
Text je dostupný za podmienok Creative Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported; prípadne za ďalších podmienok. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Podmienky použitia.
Antény
Chemické zdroje elektriny
Chladenie v elektrotechnike
Elektrická sústava automobilu
Elektrická trakcia
Elektrické prístroje
Elektrické súčiastky
Elektrické spotrebiče
Elektrické stroje
Čítanie (elektrotechnika)
Činný výkon
Štatistická dynamika
Živý vodič
Admitancia
Antiparalelné zapojenie
Asynchrónny motor
Blúdivý prúd
Bočník (elektrotechnika)
Diak (polovodičový prvok)
Displej s kvapalnými kryštálmi
Elektrická inštalácia
Elektrická rezonancia
Elektrická sila
Elektrická vodivosť
Elektrické zariadenie
Elektrický obvod
Elektrický zvonec
Elektroenergetika
Elektromer
Elektrometer
Elektromobil
Elektromotor
Elektromotorické napätie
Elektrotechnický náučný slovník
Elektrotechnika
Elektrotechnológia
Fázor
Faradayova klietka
Frekvencia (fyzika)
Graetzov mostík
Impedancia
Indukčnosť
Induktancia
Istič
Izolácia (elektrotechnika)
Izolant
Jadro vodiča
Jednobran
Jednosmerný prúd
Joulovo teplo
Katóda
Koaxiálny kábel
Kompenzácia účinníka
Konduktometria
Konektor (elektrotechnika)
Korónový výboj
Lanko (elektrotechnika)
Leptanie
Logické hradlo
Magnetická susceptibilita
Magnetizácia (veličina)
Merný elektrický odpor
Mobilné zariadenie
Napájací zdroj
Napäťový chránič
Napäťový násobič
Nortonova veta
Odpínač
Odpojovač
OLED
Olovený akumulátor
Paralelné zapojenie
Peltierov článok
Plošná hustota elektrického prúdu
Poistka (elektrotechnika)
Posuvný prúd
Prúdový chránič
Prenosové médium
Prieletový klystrón
Primárny elektrochemický článok
Reaktancia
Rekuperácia (dopravný prostriedok)
Relé
Reproduktorová výhybka
Rezistancia
Rozhranie (interface)
Sériové zapojenie
Seebeckov jav
Sekundárny elektrochemický článok
Settopbox
Skrat
Sonar
Spínač
Spínaný zdroj
Straty v mikropásikových vedeniach
Striedavý prúd
Stupeň ochrany krytom
Svetelná výbojka
Symetrizačný člen
Technická normalizácia
Tepelné relé
Tepelne vodivostný detektor
Termočlánok
Théveninova veta
Transformátor
Transformátor s fázovou reguláciou
Trojfázová sústava
Tuhá fáza (elektronika)
Tyratrón
Usmerňovač (elektrotechnika)
Uzemnenie
Uzol (vodiče)
Vírivý prúd
Výbojka
Varistor
Ventilátor
Vodič (elektrotechnika)
Voltov stĺp
Vstavaný systém
Zásuvka (elektrotechnika)
Zdroj (elektrotechnika)
Zisk antény
Text je dostupný za podmienok Creative
Commons Attribution/Share-Alike License 3.0 Unported; prípadne za ďalších
podmienok.
Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Podmienky
použitia.
www.astronomia.sk | www.biologia.sk | www.botanika.sk | www.dejiny.sk | www.economy.sk | www.elektrotechnika.sk | www.estetika.sk | www.farmakologia.sk | www.filozofia.sk | Fyzika | www.futurologia.sk | www.genetika.sk | www.chemia.sk | www.lingvistika.sk | www.politologia.sk | www.psychologia.sk | www.sexuologia.sk | www.sociologia.sk | www.veda.sk I www.zoologia.sk