A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Australian Open 2020 – kvalifikace mužské dvouhry
Související informace naleznete také v článcích Australian Open 2020 a Australian Open 2020 – mužská dvouhra.
Australian Open 2020 | |
---|---|
Soutěže | |
mužská dvouhra (q) • mužská čtyřhra | |
ženská dvouhra (q) • ženská čtyřhra | |
smíšená čtyřhra | |
dvouhra juniorů • čtyřhra juniorů | |
dvouhra juniorek • čtyřhra juniorek | |
Australian Open kvalifikace mužské dvouhry | |
2019 ◄◄ 2020 ►► 2021 | |
Grand Slam 2020 kvalifikace mužské dvouhry | |
Australian Open • French Open Wimbledon • US Open |
Kvalifikace mužské dvouhry na Australian Open 2020 probíhala v Melbourne Parku před zahájením hlavní soutěže mezi 14. až 18. lednem 2020. Její prodloužení s odložením zápasů způsobila zhoršená kvalita ovzduší z kouřové clony v důsledku požárů buše v okolí Melbourne.[1][2]
Kvalifikačního turnaje se zúčastnilo sto dvacet osm tenistů. Z tříkolové soutěže do navazujícího singlu postoupilo šestnáct kvalifikantů řádně a další tři jako šťastní poražení.[1][2]
Hráči
Nasazení hráčů
- Dennis Novak (kvalifikován)
- Henri Laaksonen (1. kolo)
- Brayden Schnur (2. kolo)
- Emil Ruusuvuori (2. kolo)
- Andrej Martin (2. kolo)
- Jevgenij Donskoj (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Denis Kudla (2. kolo)
- Taró Daniel (1. kolo)
- Go Soeda (1. kolo)
- Norbert Gombos (kvalifikován)
- Thomas Fabbiano (1. kolo)
- Paolo Lorenzi (2. kolo)
- Gianluca Mager (2. kolo)
- Antoine Hoang (1. kolo)
- Federico Coria (2. kolo)
- Peter Gojowczyk (kvalifikován)
- Prajnéš Gunneswaran (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Yannick Maden (2. kolo)
- Jason Jung (2. kolo)
- Čong Hjon (odstoupil)
- Sumit Nagal (1. kolo)
- Bradley Klahn (1. kolo)
- Steven Diez (2. kolo)
- Facundo Bagnis (2. kolo)
- Čang Č’-čen (1. kolo)
- Jozef Kovalík (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Pedro Sousa (1. kolo)
- Dudi Sela (1. kolo, skreč)
- Juan Pablo Varillas (2. kolo)
- Martin Kližan (1. kolo)
- Blaž Rola (1. kolo)
- Alessandro Giannessi (1. kolo)
Kvalifikanti
Šťastní poražení
Pavouky kvalifikací
Legenda | ||
|
|
|
První kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
1 | Dennis Novak | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Dustin Brown | 3 | 2 | |||||||||||||||||
1 | Dennis Novak | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Filip Horanský | 1 | 4 | |||||||||||||||||
Roberto Ortega Olmedo | 6 | 5 | 4 | ||||||||||||||||
Filip Horanský | 4 | 7 | 6 | ||||||||||||||||
1 | Dennis Novak | 77 | 6 | ||||||||||||||||
Hiroki Morija | 65 | 2 | |||||||||||||||||
Hiroki Morija | 77 | 7 | |||||||||||||||||
Noah Rubin | 63 | 5 | |||||||||||||||||
Hiroki Morija | 6 | 7 | |||||||||||||||||
23 | Steven Diez | 4 | 5 | ||||||||||||||||
Darian King | 2 | 2 | |||||||||||||||||
23 | Steven Diez | 6 | 6 |