A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Australian Open 2016 – kvalifikace mužské dvouhry
Související informace naleznete také v článcích Australian Open 2016 a Australian Open 2016 – mužská dvouhra.
Australian Open 2016 | |
---|---|
Soutěže | |
mužská dvouhra (q) • mužská čtyřhra | |
ženská dvouhra (q) • ženská čtyřhra | |
smíšená čtyřhra | |
dvouhra juniorů • čtyřhra juniorů | |
dvouhra juniorek • čtyřhra juniorek | |
dvouhra vozíčkářů • dvouhra vozíčkářek | |
čtyřhra vozíčkářů • čtyřhra vozíčkářek | |
dvouhra kvadruplegiků • čtyřhra kvadruplegiků | |
mužské legendy • ženské legendy | |
Australian Open kvalifikace mužské dvouhry | |
2015 ◄◄ 2016 ►► 2017 | |
Grand Slam 2016 kvalifikace mužské dvouhry | |
Australian Open • French Open Wimbledon • US Open |
Kvalifikace mužské dvouhry na Australian Open 2016 probíhala před zahájením hlavní soutěže mezi 13. až 16. lednem 2016. Startovalo v ní sto dvacet osm hráčů, z nichž šestnáct postoupilo řádně po výhrách ve třech kvalifikačních kolech do singlové soutěže hlavního turnaje. Američan Bjorn Fratangelo pak po odstoupení Tchajwance Lua Jan-suna prošel jako tzv. šťastný poražený.
Hráči
Nasazení hráčů
- Luca Vanni (1. kolo)
- Ruben Bemelmans (kvalifikační kolo)
- Tim Smyczek (kvalifikován)
- Alejandro Falla (2. kolo)
- Jan-Lennard Struff (2. kolo)
- Lukáš Lacko (1. kolo)
- Marsel İlhan (1. kolo)
- Go Soeda (2. kolo)
- Michael Berrer (2. kolo)
- Radu Albot (2. kolo)
- Édouard Roger-Vasselin (kvalifikován)
- Júiči Sugita (kvalifikován)
- Tacuma Itó (kvalifikován)
- Kimmer Coppejans (2. kolo)
- Dustin Brown (1. kolo)
- John-Patrick Smith (2. kolo)
- Bjorn Fratangelo (kvalifikační kolo, šťastný poražený)
- Konstantin Kravčuk (2. kolo)
- Ryan Harrison (kvalifikován)
- Gastão Elias (1. kolo)
- Jared Donaldson (1. kolo)
- Mirza Bašić (kvalifikován)
- Norbert Gombos (2. kolo)
- Alejandro González (kvalifikační kolo)
- Elias Ymer (1. kolo)
- Thomas Fabbiano (2. kolo)
- Blaž Rola (1. kolo)
- Igor Sijsling (2. kolo)
- Kenny de Schepper (kvalifikační kolo)
- Daniel Brands (kvalifikován)
- André Ghem (1. kolo)
- Dennis Novikov (kvalifikační kolo)
Kvalifikanti
Šťastný poražený
Pavouky kvalifikací
Legenda | ||
|
|
|
První kvalifikant
První kolo | Druhé kolo | Kvalifikační kolo | |||||||||||||||||
1 | Luca Vanni | 65 | 4 | ||||||||||||||||
Daniel Evans | 77 | 6 | |||||||||||||||||
Daniel Evans | 7 | 64 | 6 | ||||||||||||||||
Amir Weintraub | 5 | 77 | 2 | ||||||||||||||||
Amir Weintraub | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Luke Saville | 6 | 3 | 4 | ||||||||||||||||
Daniel Evans | 7 | 4 | 6 | ||||||||||||||||
17 | Bjorn Fratangelo | 5 | 6 | 0 | |||||||||||||||
Oriol Roca Batalla | 6 | 77 | |||||||||||||||||
Lee Duck-hee | 3 | 61 | |||||||||||||||||
Oriol Roca Batalla | 6 | 3 | 2 | ||||||||||||||||
17 | Bjorn Fratangelo | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Frank Dancevic | 65 | 1 | |||||||||||||||||
17 | Bjorn Fratangelo | 77 | 6 |