Mobilné telefóny MP3

Navigácia: MOBILNE-TELEFONY-LACNO-NOVE-BAZAR >

TP-Link TL-SM321B, SFP WDM Modul

Značka: TP-Link

Kategória: Elektronika | Inteligentná domácnosť | Ovládače a spínače pre inteligentnú domácnosť

Popis:

TP-Link TL-SM321B podporuje štandard 1000Base-BX a prenáša Gigabit Ethernet cez jedno jednovidové (single-mode, SM) vlákno, kedy pre každý smer komunikácie používa inú vlnovú dĺžku. Na protiľahlej strane optickej linky je možné použiť napr. SFP modul TP-Link TL-SM321A alebo médiá konvertor TP-Link TL-FC311A-20. Pomocou routerov, switchov a média konvertorov...

Cena:
21.99 EUR s DPH
KúpiťNaspäť

f share


...